Server Status - ONLINE Počet Hráčů - 0 z 64
Server IP - kandelabrie.ifu.cz:5121 Typ Hry - PW Příběh
Verze - 1.69/SoU/HotU
   
 

Právě Hrají

Menu

> Novinky

> Fórum

> Pravidla

> Ke Stažení

> Časté Otázky

> Statistiky

> Odkazy

> Team

Informace

> Historie

> Mapa

> Rasy

> Spolky a církve

> Řemesla

Registrace

Registrace cd-klíče

 

Pro opravu údajů se přihlašte zde

Účet
Heslo
       

IRC

IRC - EFNet kanál #Kandelabrie

Jméno
Kanál
      

Vyhledávání

 
Google

Sháníte NWN

 

Sháníte NWN2

 

 

 


ALHAMBRIE

Alhambrie je stavěna s důrazem na Role playing a doufáme, že hráči nám ji tak skutečne pomohou dotvořit. Zatím nastíníme nekteré možnosti, které vás v modulu čekají Objevujte dvě velká mesta s mnoha prilehlými vesnicemi a rozsáhlými pláněmi, lesy, horami, bažinami a samozřejme se spoustou hřbitovů, jeskyní, doupat a kobek.


ARKHALIA

Arkhalia je opravdová nwn PW akce bez omezení pro hráče bez svazujících a zbytečných pravidel . Dobrodruzi ve světě Arkhalie se probojovávají z vesnic v jejichž okolí jsou lehká snadno zabitelná monstra do vetších a větších měst skýtající postupně nové lepší věci a silnejší monstra.


DEMONA

Demona, svět plný dobrodružství a zázraků, místo kde se stanete svědkem boje proti démonům, kteří okupují tuto krásnou zemi po staletí. Je to svět, jenž je na pokraji temnoty, staré království se zhroutilo a zavládl úpadek a dekadence. Dávný řád a právo zmizelo v chaosu. Málokdo dnes uctívá pravé bohy, naopak stále více se ruzšiřují řady patolízalů uctívající toho, kdo nechce nic jiného než osvobodit svého krutého pána. Civilizovaný svět se ztratil v síle chaosu a ničení, rok co rok temnota sílí. Nastal čas postavit se temnotě a zahnat nepřátelské armády zpět do jejich temných doupat, vyčistit zemi železem a ohněm. Tohle je čas pro hrdiny jít cestou legendy, a vytvořit legendu! Ty můžeš být naším vůdcem a sjednotitelem všech našich armád!


DRAGON HAMMER

Území Dragon Hammeru je rozděleno do čtyř hlavních oblastí. Nehostinný a zmrzlý sever, bažinatý a temný východ, písečný jih a lesnatý západ. Kromě měst a vesnic na povrchu jsou zde údajně i podzemní města, kde žijí trpaslíci a drowové, jejich existence však nebyla prokázána. Kromě staveb pocházejících z novověku je zde i mnoho zřícenin a "památek" z dob dávných ba přímo pradávných.

Na území Dragon Hammeru žijí mnohé rasy, od lidí, přes trpaslíky a elfy po orky, temné elfy a mnoho dalších. Některé rasy se snášejí více a jiné méně. Například Drowové žijí v podzemních městech. Kromě "civilizovaných obyvatel" zde žije mnoho nepřátelských skupin, mezi ně patří obávaní orkové a obři různých typů, kteří se snaží získat na území DH co největší vliv.


VALIDIA

Validia je svět zatracený zmrzelým božstvem okolních světů jako trest za nenávist, závist a chamtivost, která plodila jen boj mezi jeho obyvateli, kymácející se jen stále na hraně mezi dobrem a zlem, životem a smrtí, chytající se zbytků dobra jako vlásku k odvrácení moci zlých sil panujících v lesích, pláních i městech, ničíc vše co jim přijde do cesty, avšak... bůh Medin je ten kdo podal všemu dobru v této zemi pomocnou ruku na důkaz toho že nic není zdaleka ztraceno a že Validijský svět si nenechá jen tak vzít! Je potřeba vybudovat řád, oživit zaniklá řemesla a prací i mečem v ruce naučit lidi bojovat a bránit tak vše co se temné síly snaží po dlouhá léta neprávem přivlastnit!

   

Počet přístupů : 383582
Dnes :1

   

Neverwinter Nights game by Bioware.